Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

4:1

Liverpool FC: Jose Reina, Alvaro Arbeloa, Jamie Carragher, Steve Finnan, Sami Hyypia, Ryan Babel (85. Dirk Kuyt), Yossi Benayoun (71. Peter Crouch), Steven Gerrard, Javier Mascherano, Fernando Torres, Andriy Voronin (63. Harry Kewell)
FC Porto: Helton, Bruno Alves, Marek Cech, Milan Stepanov, Paulo Assuncao (81. Helder Postiga), Jose Bosingwa, Mariano Gonzalez (77. Tarik Sektioui), Luis Gonzalez, Przemyslaw Kazmierczak (65. Raul Meireles), Ricardo Quaresma, Lisandro Lopez

Na první pohled mluví výsledek o jednostraném zápasu pro domácí. To ovšem není pravda. V 19. minutě se sice hlavou prosadil Fernando Torres a ukázal Reds ještě naději. Po dvanácti minutách však domácí fanoušky polil studený pot. Znovu u skórování stála hlavička. Na druhé straně měl Lisandro Lopéz radovat se z vyrovnání. Po chvíli mohl odpovědět znovu Torres, ale špatně si akci načasoval. V tuto chvíli mělo Porto jen na pár minut převahu. To se však rychle změnilo.
V druhém poločase se ke slovu dostali jednoznačně domácí. Portugalská obrana měla fofr, ale Liverpool stále nedokázal vstřelit důležitou branku. 78. minuta by se dala nazvat vzpamatováním - A znovu ten talentovaný mladíček Fernando Torres. V tuto chvíli ale ještě nebylo nic jasné. Porto však nepohřbil nikdo z domácích, ale střední srbský obránce Stepanov, když ve vápně chytal nehorázně míč do rukou. Hlavní sudí hned bez váhání nařídil pokutový kop, který bez problému zahrál Steve Gerrard. Na konečných 4:1 nakonec zvýšil hlavou pohotový dlouhán Crouch. Po této výhře tedy ještě Reds žijí a bude se rozhodovat až v posledním zápase, kde bude Liverpool zdolávat ve Francii Olympique Marseille.