29. 11. 2007 | † 22. 07. 2012 | kód autora: x6H

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

3:1

Sevilla FC: Andres Palop, Alves Daniel, Ivica Dragutinovic, Federico Fazio, Jose Angel Rincon (64. Aquivaldo Mosquera), Claro Adriano Correia (90. Jose Luis Marti), Gonzalez Jesus Navas, Seydou Keita, Christian Poulsen, Frederic Kanoute, Clemente Luis Fabiano (75. Alexander Kerzhakov)

Arsenal FC: Manuel Almunia, Justin Hoyte (66. Bacary Sagna), Philippe Senderos, Kolo Toure, Armand Traore, Gilberto Silva, Neves Denilson, Emmanuel Eboue (78. Theo Walcott), Francesc Fabregas (56. Tomáš Rosický), Nicklas Bendtner, Da Silva Eduardo

Hned ze začátku dokázal hostující Arsenal dost tlačit a hned v 11. minutě se mu to vyplatilo. Bendtner centrem nádherně našel Chorvata Eduarda, který sice celkem neohrabaně, ale nakonec přesně zakončil. Od této chvíle se začali Španělé probouzet. Ze spánku ve 24. minutě probudil celý stadion Seydou Keita, když dorážkou dokázal míč usadit nádherně pod břevno. Tentokrát byla na koni Sevilla. V 34. minutě začalo pro Gunners celkem přituhovat. Alvesův přímí kop zužitkoval hlavičkou Luis Fabiano. Almunia neměl žádnou šanci. Poslední mituty se hrálo prakticky jen na Almuniově polovině. Poslední větší šancí domácích v prvním poločase byla ještě Fabianova střela vyražená Almuniou před samotného Kanouteho. Ten ale míč nedokázal umístit mezi tyče. A tak se do kabin odcházelo za stavu 2:1 pro domácí.
druhý poločas sice nenabídl tolik šancí a tak hezký fotbal, rozhodl ale jediným gólem o výsledku celého zápasu. V 66. minutě vše nasvědčovalo tomu, že se bude po Senderosově ruce kopat penalta. Po domluvě s asistentem však hlavní rozhodčí posoudil dobře pro Gunners. Arsenal tedy měl šanci ještě vyrovnat. Tato doměnka ale trvala jen do 89. minuty, kdy byl ve vápně evidentně faulován Frederic Kanoute, který nakonec i potvrdil při pokutovém kopu, že je rozený kanonýr. Po tomto zápase a utkání Steauy se Slavií již je tedy jasné. Jak vše skončí: Arsenal i Sevilla postupují ze skupiny a Slavie si zahraje jarní boje poháru Uefa.